Ta oferta pracy jest nieaktualna od 244 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Sprzedaży

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą należącą do szwajcarskiego koncernu - liderem w sprzedaży systemów rurociągów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Nasze produkty są wykorzystywane do transportu cieczy i gazów w przemyśle, budownictwie, energetyce, oczyszczalniach ścieków. Jesteśmy na polskim rynku od ponad 20 lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Inżynier ds. Sprzedaży – Polska Północna
    Region: pomorskie
    nr ref. 784

    Zadania:

    • nawiązywanie kontaktów z klientami w branży przemysłowej (zakłady przemysłowe, chemiczne, farmaceutyczne, stocznie, elektrownie, elektrociepłownie, oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody itp.)
    • współpraca z biurami projektów
    • prowadzenie rozmów handlowych, doradztwo techniczne, przygotowywanie projektów i ofert
    • raportowanie w systemie CRM, współpraca z działem wsparcia sprzedaży
    • teren działania – województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko pomorskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie. Centrala firmy mieści się w Warszawie
    • praca związana z bezpośrednim kontaktem i częstymi wyjazdami do Klientów

    Jeżeli:

    • masz wykształcenie wyższe techniczne (absolwenci także mile widziani)
    • chcesz rozwijać swoją karierę poprzez szkolenia w kraju i za granicą oraz pracę z innowacyjnymi technologiami
    • znasz bardzo dobrze język angielski na poziomie umożliwiającym komunikowanie się w codziennej pracy
    • masz doświadczenie w sprzedaży i umiesz planować swoją pracę
    • jesteś energiczny i chcesz intensywnie pracować, aby osiągać sukcesy
    • umiesz pracować indywidualnie i w zespole
    • lubisz jazdę samochodem i jesteś gotów pracować 2-3 dni w tygodniu poza biurem (także z noclegami)

    Czekamy na Ciebie w naszej firmie!

    Proponujemy:

    • umowę o pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie
    • bardzo dobre wynagrodzenie, system stałych premii
    • szkolenia produktowe w języku polskim oraz angielskim u producenta, możliwości rozwoju
    • samodzielność działania i wsparcie przez osoby pracujące w dziale sprzedaży
    • komfortowy samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia
    • prywatna opieka medyczna (także dla najbliższych), dodatkowe ubezpieczenia
    • pracę z produktami w najnowszych technologiach
    • miłą atmosferę pracy w młodym, niedużym, profesjonalnym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

    Prosimy o podanie w temacie maila numeru referencyjnego ogłoszenia.