Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. sprzedaży

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Niemiecka firma ARBURG jest jednym z największych producentów wtryskarek do tworzyw sztucznych, znanych na całym świecie z jakości i innowacyjności. ARBURG Polska Sp. z o.o. działa od roku 1992 - dla wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko

    na region Polski północno-zachodniej
    (zamieszkały w woj. wielkopolskim lub kujawsko-pomorskim)

    Zakres obowiązków:

    • Utrzymywanie kontaktów z klientami
    • Doradztwo techniczne
    • Sporządzanie ofert
    • Negocjowanie umów

    Nasze oczekiwania:

    • Wyższe wykształcenie techniczne (budowa maszyn, automatyka)
    • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
    • Dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych
    • Kreatywność i samodzielność

    Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży dóbr inwestycyjnych i znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych.

    Po przeszkoleniu oferujemy interesującą, samodzielną pracę, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji, atrakcyjne wynagrodzenie i samochód służbowy.

    Oferty w języku niemieckim lub angielskim, ze zdjęciem, z opisem kwalifikacji i przebiegu kariery zawodowej prosimy przesyłać pod adres: ARBURG Polska, Al. Jerozolimskie 233, 02-495 Warszawa, tel 22 255 92 00, fax 22 255 92 20, lub e-mail [email protected]

    Prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)