Inżynier ds. symulacji (CAE/FEA)

Grafton Recruitment

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, poszukujemy doświadczonych Kandydatów, którzy chcieliby się rozwijać przy ciekawych pod względem technicznym projektach symulacji systemów bezpieczeństwa przy zderzeniach na stanowisku: Inżynier ds. symulacji (CAE/FEA).

Twój zakres obowiązków

  • modelowanie systemów bezpieczeństwa (poduszki powietrzne oraz pasy bezpieczeństwa) oraz optymalizacja systemów w celu zmniejszenie obrażeń pasażerów samochodu w razie zderzenia czołowego lub bocznego,

  • wykonywanie symulacji z wykorzystaniem oprogramowania CAE,

  • praca w oparciu o normy takie jak: ECE R94, FMVSS 208, EuroNCAP, USNCAP, Trias, itd.,

  • wykorzystywanie oprogramowania bazującego na metodach obliczeniowych- głównie metoda elementów skończonych FEA.

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (warunek konieczny),

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane w obszarze fizyki, mechaniki lub pokrewnych),

  • duża wiedza teoretyczna/akademicka z zakresu zagadnień dynamicznych szybkozmiennych, kinematyki, dynamiki ciał wieloczłonowych (MBD, MES, FEA),

  • mile widziane doświadczenie w pracy w pakietach MES: Ansys, Abaqus, LSDyna lub inne.

Pracodawca oferuje

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku przy realizacji projektów symulacji systemów bezpieczeństwa- bardzo ciekawe pod względem technicznym projekty niejednokrotnie ratujące ludzkie życie,

  • możliwość rozwijania kompetencji technicznych, interpersonalnych i językowych,

  • pełen pakiet benefitów i szkoleń,

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,

  • firma oferuje pakiet relokacyjny, a język polski nie jest wymagany dla tego stanowiska (praca głównie odbywa się w języku angielskim).

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy