Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Systemów DWDM

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Firma HAWE TELEKOM Sp. z o.o. w restrukturyzacji, operator Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej HAWE, zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • realizacja zadań związanych z eksploatacją sieci DWDM;
    • konfigurowanie i instalowanie nowych urządzeń sieciowych;
    • zarządzanie systemami do monitoringu sieci telekomunikacyjnej;
    • prowadzenie paszportyzacji sieci;
    • obsługa zgłoszeń klientów;
    • wsparcie działu sprzedaży w zakresie wyceny projektów telekomunikacyjnych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana telekomunikacja lub informatyka);
    • znajomość zasad działania sieci DWDM/SDH;
    • doświadczenie w pracy z sieciami światłowodowymi;
    • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność;
    • gotowość do wyjazdów służbowych;
    • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych;
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
    • prawo jazdy kat. B;
    • znajomość technologii IP/MPLS oraz umiejętność programowania będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • perspektywę doskonalenia i rozwoju zawodowego w gronie najlepszych inżynierów z branży;
    • wsparcie ze strony współpracowników oraz szkolenia branżowe;
    • stabilne wynagrodzenie (umowa o pracę);
    • prywatną opiekę medyczną;
    • niezbędne narzędzia do pracy;
    • pracę w przyjaznej atmosferze w rozwijającym się zespole.

    Aplikacje ze zdjęciem prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.

    Wysyłając swoją aplikację wyrażają Państwo zgodę się na przetwarzanie przez HAWE Telekom Sp. z o.o. w restr. danych osobowych zawartych w tych dokumentach na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje także dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa). Dane osobowe przetwarzamy na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na ich przetwarzanie, prosimy o nieumieszczanie ich w swoich dokumentach.

    Administratorem danych osobowych jest HAWE Telekom Sp. z o.o. w restr.. Mają Państwo m.in. prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia do innego administratora.

    Udzielenie zgody jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie mogą Państwo cofnąć udzieloną zgodę, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.