Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier ds. systemów sterowania DCS

Grupa LOTOS S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naj nie bierze się znikąd. Za sukcesem Grupy LOTOS stoi sztab specjalistów, pełne pasji zespoły i zaangażowani pracownicy. Dzięki najnowocześniejszym instalacjom w Europie nasza firma przerabia ponad 10 mln ton ropy rocznie. Jesteśmy liderem branży paliwowej, dbamy o bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju, jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie.

Inżynier ds. systemów sterowania DCSNumer ref.: 207/GL/20

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

  • prowadzenie działań utrzymania ruchu i remontów Systemów Sterowania dla programowalnych urządzeń sterujących sterowników klasy DCS, stacji operatorskich, serwerów, urządzeń komunikacji pomiędzy systemami sterowania dla instalacji produkcyjnych Grupy LOTOS
  • planowanie, przygotowanie, realizacja i rozliczania robót dotyczących Systemów Sterowania
  • tworzenie rocznych planów remontowych i postojowych
  • opracowanie potrzeb materiałowych i części zamiennych do realizacji robót remontowych
  • bieżące interwencje w przypadku wystąpienia zakłóceń procesów – usuwanie przyczyn awarii
  • opracowywanie i wdrażanie działań usprawniających pracę działu, doskonalenie procedur i narzędzi pracy
  • nadzór nad oprogramowaniem i licencjami systemów sterowania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki: komputerowe systemy sterowania, informatyka przemysłowe, systemy sterowania automatyki lub pokrewne)
  • wiedza z zakresu przemysłowych systemów sterowania klasy DCS, PLC, SCADA
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w zakresie przemysłowych systemów sterowania klasy DCS oraz zarządzania utrzymaniem ciągłości pracy systemów sterowania i sieci)
  • umiejętność planowania zadań remontowych, rozwojowych oraz zlecania i nadzoru wykonawców
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office, MS Project
  • komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia

DODATKOWE ATUTY:

  • wiedza na temat cyberbezpieczeństwa i sieci w przemysłowych systemach sterowania

CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

  • umowa o pracę
  • interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny pakiet Benefitów:
    - opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
    - Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
    - możliwość zakupu Karty MultiSport i OK System, zniżki na stacjach paliw LOTOS
    - firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team
  • współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy

Ogłoszenie archiwalne