Oferta pracy

Inżynier ds. systemów sterowania

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, samochodowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacja Produkująca i Obsługowa.

W związku z rozwojem zespołu naszego Klienta – Baker Hughes, poszukujemy najlepszych Kandydatów/ek na stanowisko:

Nasz Klient - Baker Hughes, zajmuje się projektowaniem urządzeń do obsługi instalacji wydobywczych ropy naftowej i gazu spod dna morskiego na całym świecie. BHGE wykorzystuje pasję oraz doświadczenie swoich pracowników w celu zwiększenia produktywność w całym łańcuchu wartości wydobywanych surowców. Dołączając do grona ekspertów z branży wydobycia ropy naftowej i gazu będziesz miał/a Pan/i niepowtarzalną okazję realizować unikatowe, globalne projekty.

Zadania:

  • zapewnienie doradztwa technicznego oraz rozwojowego światowej klasy systemów sterowania z możliwością wdrożenia w wielu projektach EPC i Brownfield na całym świecie.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • wykształcenia wyższego (inżynierskiego),
  • doświadczenia z zakresu układów sterowania urządzeń do produkcji ropy naftowej i gazu lub aplikacji i technologii sterowania automatyzacją tych procesów,
  • doświadczenia w realizacji projektów na małą i dużą skalę,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu biegłym – poziom C1,
  • umiejętności dobrej organizacji oraz pracy pod presją,
  • umiejętności analitycznych oraz proaktywnego nastawienia do rozwiązywania problemów,
  • chęci rozwoju oraz otwartej postawy na poznawanie branżowych nowości,
  • umiejętności tworzenia i przekazywania treści/informacji współpracownikom oraz chęci do dzielenia się wiedzą,
  • samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • silnie rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • praktyczna wiedza z zakresu NPI i procesów rekwizycji projektów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • Dofinansowanie do wypoczynku
    • Dofinansowanie do świąt
    • Prywatna opieka medyczna
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Rowerownia
Pracodawca ma prawo do zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne