Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. systemów testów laboratoryjnych

  • Żarów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do świata pasji i innowacji!

    For us going to work everyday has an even greater purpose than putting the latest product or technology on the market. It’s about improving the everyday lives of millions. By staying humble and open for new ideas – we can push the boundaries for cooking, cleaning and wellbeing at home. But to keep doing so, we need more people who want to innovate and re-imagine what life at home can be.

    W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.

    Inżynier ds. systemów testów laboratoryjnych,
    Żarów

    Nasza praca to dla nas coś więcej niż cel wprowadzenia na rynek najnowszego produktu lub technologii – skupiamy się na poprawie codziennego życia milionów osób! W jaki sposób? Kluczem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów w produktach AGD przyszłości dzięki innowacyjnemu podejściu do aplikacji współczesnej technologii i nauki.

    TWÓJ DZIEŃ PRACY

    Twoją odpowiedzialnością będzie zapewnienie, że system gromadzenia danych, sprzęt pomiarowy oraz stanowiska testowe w naszym Laboratorium R&D działają wydajnie i zgodnie z najnowszymi standardami.

    Twoje obowiązki będą obejmować:

    • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych
    • Definicję specyfikacji technicznej globalnego systemu gromadzenia danych i podstawowych wymagań
    • Zarządzanie działaniami w celu opracowania nowego sprzętu
    • Ułatwienie przepływu danych / przetwarzania danych / przekazywania danych z globalnego systemu gromadzenia danych do użytkowników
    • Zarządzanie utrzymaniem globalnego systemu gromadzenia danych HW i FW
    • Standaryzacja i dostosowanie systemu pozyskiwania danych HW i SW wewnątrz struktury Globalnego Laboratorium
    • Kontakt z kluczowymi dostawcami

    JESTEŚ

    • Kreatywny. Innowacja jest w twoim DNA.
    • Myślisz analitycznie. Potrafisz myśleć krytycznie i stosować logiczne rozumowanie.
    • Zorientowany na rezultaty. Twoje skupienie na celu zapewnia sukces.
    • Częścią zespołu. Twój sukces to sukces zespołu.

    WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

    • Wykształcenie w obszarze elektryki / elektroniki / mechatroniki / inżynierii utrzymania ruchu
    • Podstawowe umiejętności programowania
    • Doświadczenie w procesach testowych, metodach i technikach
    • Dobra znajomość dostępnych na rynku urządzeń laboratoryjnych, systemów gromadzenia danych, metodologii testowania i metod oceny danych
    • Doświadczenie w pracy z systemami elektrycznymi / elektronicznymi dostępnymi do celów laboratoryjnych

    Dołącz do nas - przyczynisz się do zmiany życia na lepsze!

    Będziesz chciał przychodzić do Laboratorium (pracy?) mimo iż będziesz mógł 5 dni w miesiącu pracować z domu.
    Zawsze chętnie pomożemy! - aczkolwiek jedzenie regularnych posiłków i respektowanie czasu na kontemplację zmywarek jest dla nas priorytetem.

    About Electrolux Group

    Electrolux is a global leader in home appliances and appliances for professional use, based on deep consumer insight. We offer thoughtfully designed, innovative and sustainable solutions, developed in close collaboration with professional users.

    Read more about what we do here.