Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier ds. systemów wizyjnych

Grafton Recruitment

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Wraz z naszym Klientem, w związku z projektami optymalizacji i dalszego rozwoju systemów wizyjnych w wysoko zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym poszukujemy osoby, która chciałaby się rozwijać na stanowisku: Inżynier ds. systemów wizyjnych.

Twój zakres obowiązków

  • po okresie wdrożenia i szkoleń pełnienie roli Inżyniera ds. systemów wizyjnych odpowiedzialnego za kompleksowe projekty inspekcyjne, monitorujące, rozwijające i optymalizujące funkcjonowanie systemów wizyjnych na terenie zakładu produkcyjnego,

  • tworzenie niezbędnej dokumentacji,

  • branie udziału w projektach nowych uruchomień.

Wymagania pracodawcy

  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim (B2),

  • skłonność do poszukiwania wymagających pod względem technicznym zadań,

  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji i wiedzy technicznej (pakiet szkoleń wdrożeniowych i poszerzających wiedzę z obszaru systemów wizyjnych),

  • chęć pracy w bardzo nowoczesnym, wysoko zautomatyzowanym zakładzie pracy,

  • posiadana wiedza z obszaru systemów wizyjnych Keyence, Cognex, Omron lub innych,

  • posiadana wiedza na temat możliwości wykorzystania oświetlaczy, obiektywów i kamer (znajomość zasad optyki),

  • dodatkowym atutem byłaby znajomość C#, środowiska HALCON.

Pracodawca oferuje

  • praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w obszarze systemów wizyjnych,

  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych,

  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy językowe, bony świąteczne),

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • przyjazna atmosfera pracy,

  • praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania grupy odbiorców.

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy