Oferta pracy

Inżynier ds. systemów zarządania jakością

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Jeśli jesteś zdecydowany na dalszy rozwój zawdodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej zapraszamy do aplikacji.

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie efektywnego funkcjonowania i doskonalenia systemu zarządzania jakością zgodnie z obowiązującymi normami ISO 9001 oraz IATF 16949

  • opracowywanie i nadzorowanie procedur/instrukcji dotyczących uzyskania zaplanowanego poziomu jakości

  • aktualizacja dokumentacji i kontrola poprawności dokumentów przygotowywanych przez komórki organizacyjne firmy

  • tworzenie harmonogramów auditów oraz ocenianie zgodności procesów pod kątem wymagań jakościowych

  • koordynacja i realizacja audytów wewnętrznych (systemu, procesów i produktów)

  • udział w auditach zewnętrznych

  • nadzór nad działaniami zapobiegawczymi, korekcyjnymi i korygującymi

  • doskonalenie systemu pod kątem specyficznych wymagań klienta

  • przedstawianie potrzeb związanych z utrzymywaniem i doskonaleniem SZJ

  • inicjowanie usprawnień w zakresie funkcjonowania SZJ

  • planowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu SZJ

  • pomoc pracownikom w rozwiązywaniu problemów dotyczących SZJ

  • tworzenie raportów i analiz

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży automotive

  • dobra znajomość języka angielskiego i polskiego (poziom komunikatywny)

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • umiejętności komunikacji i współpracy z zespołami na różnych poziomach organizacji

  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność wyznaczania priorytetów oraz rozwiązywania problemów pod presją czasu

Pracodawca oferuje

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)

  • szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy