Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. systemów zarządzania jakością

Donaldson Polska Sp. z o.o.

Smaków 6

Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad wdrożonym Systemem Jakości opartym na wymaganiach IATF16949

  • Audyt istniejących systemów jakości dostawców oraz systemów kontroli procesów oraz produktów

  • Zarządzanie procesem audytów dla nowych i istniejących dostawców

  • Inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących oraz ocena ich skuteczności

  • Zarządzanie reklamacjami do dostawców

  • Nadzór nad zablokowanymi surowcami, inicjowanie i monitorowanie 8D

  • Kontakt z dostawcami

  • Udział w procesie wdrażania nowych wyrobów oraz wprowadzanie zmian w istniejących poprzez przeglądy, monitorowanie i zatwierdzanie otrzymanych PPAPów dostawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne lub inżynieryjne

  • Minimum 2-lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży produkcyjnej (mile widziana branża Automotive)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (codzienna komunikacja w języku angielskim)

  • Podstawowa znajomość narzędzi jakościowych (Core Tools): APQP; PPAP; FMEA; SPC; MSA; 8D

  • Znajomość wymagań standardu IATF16949 i doświadczenie z zakresu wdrażania lub audytowania Systemem Jakości opartego na tych wymaganiach

  • Certyfikat audytora wewnętrznego ISO 9001 i IAT16949 lub VDA6.3 – dodatkowy atut

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (Kartę sportową, Prywatną Opiekę Medyczną, dofinansowanie wypoczynku etc.)

  • Zdobycie cennego doświadczenia w rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Możliwość poznania zróżnicowanych procesów produkcyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Od 1915 roku, założona w USA, firma Donaldson realizuje złożone potrzeby klientów w zakresie filtracji. Donaldson jest jednym z największych dostawców unikalnych technologii filtracyjnych oraz wysokiej jakości filtrów i części zamiennych. Globalnie Donaldson to 46 zakładów produkcyjnych, 20 centrów dystrybucyjnych jak również ponad 14 tysięcy pracowników zapewniających zaawansowane rozwiązania filtracyjne wykorzystywane w branży lotniczej, transportowej, spożywczej, budownictwie oraz rolnictwie.

Zakład produkcyjny w Skarbimierzu specjalizuje się w produkcji filtrów powietrza i filtrów cieczy dedykowanych do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych oraz urządzeń rolniczych.

Wybudowana w 2015 roku fabryka zajmuje powierzchnię 43 tysięcy mkw oraz obecnie zatrudnia ok 600 pracowników.

Przewiń do profilu firmy