Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. systemu jakości

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów aparatów słuchowych. Należymy do Sivantos Group, rocznie produkujemy ponad 270 tysięcy aparatów i wkładek dousznych, a także serwisujemy ponad 30 tysięcy produktów dla osób z wadami słuchu. Nasz zakład produkcyjny w Poznaniu jest jednym z dwóch tego typu w Europie. Mamy najnowocześniejsze w Polsce centrum produkcyjne, które produkuje aparaty marki SIEMENS i AUDIO SERVICE na rynek polski oraz europejski. Obecnie w Komornikach powstało centrum dystrybucyjne aparatów i dodatkowych produktów na rynek europejski. W związku z rozbudową zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres zadań:

    • Wsparcie lokalnego Systemu Zarządzania Jakością w branży medycznej oraz praca w jednostkach Sivantos w Europie posiadającymi System Zarządzania Jakością w zakresie: zarządzania dokumentacją, działaniami korygującymi, szkoleniami, przeglądami zarządzania, audytami
    • Realizacja audytów wewnętrznych i wsparcie audytów zewnętrznych w jednostkach Sivantos w Europie
    • Praca nad wdrożeniem i rozwojem Systemów Zarządzania Jakością w branży medycznej w jednostkach Sivantos w Europie
    • Realizacja zadań wiąże się krótkimi wyjazdami służbowymi w Europie Zachodniej
    • Raportowanie do Head of Global QMS

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze produkcji wyrobów medycznych
    • Wykształcenie wyższe w obszarze zarządzania jakością
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 – warunek konieczny
    • Umiejętność zarządzania procesem i analizy danych
    • Łatwość w prezentowaniu i prowadzeniu szkoleń
    • Chęć pracy zespołowej w międzynarodowym środowisku i gotowość do podróży służbowych
    • Doświadczenie w pracy z projektami
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS office
    • Znajomość norm ISO 13485, znajomość norm ISO 14001 oraz OHSAS będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu oa dumowę o pracę w międzynarodowym środowisku pracy
    • Kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym
    • Przyjemne, czyste i bezpieczne środowisko pracy
    • Dodatkowe świadczenia:
      • prywatna opieka medyczna
      • karta Multisport (z możliwością wykupienia karty dla dowolnej osoby towarzyszącej)
      • możliwość ubezpieczenia na życie w kilku opcjach na preferencyjnych warunkach
      • bonus świąteczny
      • bonus wakacyjny
      • owoce w firmie
      • imprezy integracyjne
      • dofinansowanie kształcenia
    CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę wysyłać klikając w przycisk aplikowania

    Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Sivantos Sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)."