Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Systemu Produkcji

  • Niepołomice, Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy częścią japońskiej Korporacji Nidec (www.nidec.com).

    W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału firmy specjalizującego się w produkcji silników elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, mieszczącego się w Niepołomicach k/Krakowa poszukujemy następujących pracowników:

    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Niepołomice
    nr ref. Inż. Ds. SP/NMA/05/2019

    Obowiązki:

    • Wdraża narzędzia Lean Mfg w obszarze produkcyjnym,
    • Przygotowuje pakiety szkoleniowe oraz prowadzi szkolenia Lean Mfg dla całego zakładu,
    • Promuje kulturę Lean Mfg,
    • Wspiera inne działy w zakresie stosowanie zasad Lean Mfg.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku inżynierskim, w firmie produkcyjnej (branża motoryzacyjna będzie dodatkowym atutem),
    • Znajomość narzędzi Lean Mfg,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość programu Auto Cad,
    • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
    • Zdolność do analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Prawo Jazdy Kat B,
    • Dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • Bardzo dobre warunki pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pakiet świadczeń dodatkowych,
    • Ruchomy czas pracy,
    • Zapewniamy parking.
    Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ta zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania. Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o.o. przed cofnięciem zgody.

    Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji na to, a także na inne stanowiska oferowane przez naszą firmę koniecznie załącz w swoim CV klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, w bieżącym naborze, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz pod ogłoszeniem.