Inżynier ds. Systemu Zarządzania Jakością

NIDEC MOTORS & ACTUATORS

  • Skarbowa 36, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Skarbowa 36

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór oraz rozwój systemu zarządzania jakością

  • Budowa oraz rozwój świadomości jakościowej organizacji

  • Nadzór nad funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością zgodnie z wymaganiami ISO/TS 16949, wewnętrznymi procedurami Nidec oraz specyficznych wymaganiami klienta,

  • Ocena zgodności i stosowania systemu zarządzania jakością w organizacji poprzez wewnętrzne audyty systemu oraz procesu ( prowadzenie, nadzór, koordynacja) , audyty klientów ( koordynacja przygotowań audytu klienta), audyty stron trzecich ( jednostki certyfikujące )

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (konsultingowymi; certyfikującymi) w ramach budowy i doskonalenia systemu zarządzania jakością

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu systemu zarządzania jakością

  • Zapewnienie nadzoru nad działaniami korygującymi oraz zapobiegawczymi wynikającymi z auditów wewnętrznych i zewnętrznych systemu oraz procesu

  • Współpraca i wsparcie dla wszystkich działów firmy w ramach tworzenia dokumentacji systemowej

  • Inicjowanie działań zapobiegawczych i doskonalących

  • Nadzór i przygotowywanie wskaźników oraz analiz jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika, Materiałoznawstwo, Elektronika, Elektryka, Zarządzanie Jakością lub pokrewne

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku inżynierskim w dziale jakości w firmie produkcyjnej ( branża motoryzacyjna będzie atutem )

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość narzędzi jakościowych SPC, MSA, FMEA

  • Wiedza w zakresie przeprowadzania audytów

  • Znajomość specyficznych wymagań klienta

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (Szczupłe Wytwarzanie)

  • Bardzo dobra znajomość standardów jakości w branży motoryzacyjnej (ISO TS 16949, VDA)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Zdolność do analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo Jazdy Kat B

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet świadczeń dodatkowych

  • Zapewniamy parking

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • pakiet świadczeń dodatkowych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Jesteśmy częścią japońskiej Korporacji Nidec (www.nidec.com).

Przewiń do profilu firmy