Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. systemu zarządzania jakością

  • Skalmierzyce (pow. ostrowski), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa firm Com.40 Limited Sp. z o.o.
    Correct – K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp. k.

    powadzi rekrutację na stanowisko:

    Jesteśmy producentem mebli tapicerowanych (Com.40 Limited Sp. z o.o.) oraz materaców
    (Correct – K. Błaszczyk i Wspólnicy).
    Istniejemy na rynku od 2000 roku. Zatrudniamy ponad 3000 wykwalifikowanych pracowników.

    Zadania:

    • Budowanie i nadzorowanie mapy procesów organizacji
    • Projektowanie elektronicznego obiegu dokumentacji jakościowej
    • Wspomaganie pracowników w formalnym opracowywaniu procesów przebiegających w danym obszarze
    • Ujednolicenie standardów w Grupie Spółek

    Oferujemy:

    • Ciekawe zadania w ambitnym zespole, który preferuje zaangażowanie i inicjatywę w działaniu
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, z nowoczesnym parkiem maszynowym
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

    Nasze wymagania:

    • Znajomość systemów zarządzania jakością
    • Wykształcenie wyższe (np. zarządzanie jakością, zarządzanie produkcją)
    • Umiejętność mapowania procesów
    • Znajomość języka angielskiego - swobodna komunikacja
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office, szczególnie Excel
    • Umiejętności analitycznego, logicznego myślenia
    • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
    • Dobra organizacja pracy
     Wybierz prestiż naszych firm!

    Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.
    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

    Zastrzegamy prawo spotkania się z wybranymi kandydatami