Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-19
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2018-12-19)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Katowice
    W związku z dynamicznym rozwojem organizacji i chęcią podtrzymania konkurencyjnej pozycji na rynku, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży. Osoba pracująca na tym stanowisku dołączy do Lokalnej Jednostki Sprzedaży (Napędy, Silniki i Generatory). Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za dostarczanie eksperckiej wiedzy technicznej oraz przygotowanie ofert dla klientów.

    Zadania :

    • Wsparcie działu sprzedaży ABB na etapie przygotowywania oferty sprzedażowej w dziedzinie silników i napędów średniego i niskiego napięcia, poprzez opracowanie najefektywniejszych rozwiązań dostosowanych do wymagań klienta;
    • Dostosowanie proponowanych rozwiązań do wymagań klienta pod kątem kosztowym i technicznym z uwzględnieniem czasu potrzebnego na realizację zamówienia;
    • Wsparcie procesu wyceny oferty przy wykorzystaniu wiedzy produktowej zarówno dla działu sprzedaży jak i dla wybranych klientów;
    • Przygotowanie dokumentacji i prezentacji produktowej proponowanego rozwiązania;
    • Wsparcie zespołu realizującego zamówienie pod kątem wiedzy technicznej.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryczny, automatyka, elektrotechnika i podobne);
    • Zainteresowanie obszarem napędów i silników elektrycznych, sterowaniem, aparaturą kontrolno-pomiarową;
    • Doświadczenie zawodowe w obszarem napędów lub silników elektrycznych średniego napięcia będzie dodatkowym atutem;
    • Doświadczenie zawodowe: minimum praktyki i staże lub wyjazdy zagraniczne w ramach wymiany studenckiej;
    • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikację w środowisku międzynarodowym;
    • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w wykonywaniu zadań;
    • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej, dobre umiejętności komunikacyjne;
    • Stanowisko może wymagać sporadycznych podróży (do 10%-20% czasu pracy).
    Oferujemy:
    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.