Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży

  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 29.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Danstoker Poland należy do duńskiej Grupy Danstoker -  lidera w projektowaniu
    i produkcji dla branży energetycznej na rynku europejskim (99% produktów trafia na eksport).

    Danstoker  Poland to synonim międzynarodowego środowiska pracy,
    stabilnych warunków zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego.

    Firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Ostrowiec Św.

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie działu sprzedaży na etapie przygotowywania oferty sprzedażowej;
    • Dostosowanie proponowanych rozwiązań do wymagań klienta pod kątem kosztowym
      i technicznym z uwzględnieniem czasu potrzebnego na realizację zamówienia;
    • Wsparcie procesu wyceny oferty przy wykorzystaniu wiedzy produktowej;
    • Przygotowanie dokumentacji i prezentacji produktowej proponowanego rozwiązania;
    • Wsparcie zespołu realizującego zamówienie pod kątem wiedzy technicznej.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – techniczne, kierunek energetyka;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w wykonywaniu zadań;
    • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
    • Znajomość programu AutoCad i Inventor - będzie dodatkowym atutem;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Firma oferuje:

    • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania
      i nowoczesne technologie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Miłą atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
    zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie
    z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na tylko na wybrane oferty.