Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. techniczno-rozwojowych - pompy ciepła instalacje sanitarne

EKOLHOUSE Sp. z o.o.

  • Będzin

    Będzin, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i organizacja szkoleń technicznych z zakresu energetyki odnawialnej - pompy ciepła, chłodnictwo, instalacje CO, CWU

  • Ciągłe doskonalenie, rozwój oraz zmiany programów szkoleniowych w odpowiedzi na ciągle zmieniające się trendy oraz rozwój technologii OZE

  • Przygotowanie alternatywnych wariantów oraz założeń projektowych

  • Pozyskanie i przetwarzanie dokumentacji technicznych, materiałów szkoleniowych

  • Bieżąca obsługa, wsparcie techniczne partnerów firmy

  • Reprezentowanie firmy oraz nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z jej klientami firmami instalacyjnymi

  • Ścisła współpraca z innymi branżami inżynieryjnymi zaangażowanymi w realizację projektów

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z instalacjami CO , CWU, automatyką, chłodnictwem

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w projektowaniu i doborze instalacji chłodniczych, sanitarnych pomp ciepłą

  • Znajomość obowiązującego prawa budowlanego i procedur administracyjnych

  • Dobra znajomość programów do projektowania, oprogramowania typu CAD

  • Umiejętność kreatywnego myślenia

  • Znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do delegacji służbowych

  • Dobre zdolności organizacyjne oraz sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań

  • Doświadczenie (co najmniej 2 lata) na stanowisku inżynieryjnym

  • Gotowość do nauki i podwyższania kwalifikacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Szkolenie wprowadzające.

  • Pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach.

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowo pracy zdalnej.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Pracę bez monotonii w przyjaznej atmosferze.

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń - adekwatny do doświadczenia i umiejętności.

  • Premie.

  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Dołącz do EKOLHOUSE i pracuj w zespole mającym swój wpływ na tworzenie energetyki XXI wieku, opartej na czystszej energii.

Naszą misją jest umożliwianie ludziom oraz firmą rozwijanie ich kompetencji oraz budowanie silnej pozycji rynkowej wykorzystując najnowocześniejsze technologie OZE.

Przewiń do profilu firmy