Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. technicznych Obszaru Produkcji

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EcoWipes EWS Sp z o.o. sp.j. jest jednym z czołowych producentów
    wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie.
    W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, do zatrudnienia na stanowisku:

    (BRANŻA HIGIENICZNO-KOSMETYCZNA)
    Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Nowym Dworze Mazowieckim

    Zadania:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna, z ramienia Działu Technicznego, między innymi za:

            Koordynację prac technicznych w powierzonym obszarze produkcji

    • zapewnienie sprawnego stanu technicznego maszyn i urządzeń,
    • harmonogramowanie i terminową realizację przeglądów, napraw i regulacji dla zapewnienia ciągłości produkcji,
    • zapewnienie dostępności części zamiennych, kontakt serwisowy z dostawcami części, zamiennych, maszyn i podwykonawcami,
    • raportowanie o wszelkich nieprawidłowościach w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń.

           Prowadzenie Szkoleń technicznych dla pracowników produkcji (Operatorzy, Mechanicy)

    • szkolenia stanowiskowe,
    • szkolenia wynikające ze stwierdzonych niezgodności / reklamacji.

            Optymalizację technologiczną produkcji

    • monitorowanie i poprawę wyników wydajności, jakości i odpadowości,
    • nadzór nad przygotowaniem i przeprowadzeniem testów produkcyjnych i nowych uruchomień
    • realizację wniosków wynikających z analizy jakości produktów i procesów produkcyjnych,
    • przedstawienie możliwości technologicznych i kosztów rozważanych modernizacji i ulepszeń

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej (branża FMCG),
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunków technicznych, schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych),
    • umiejętność określania i usuwania mechanicznych i elektrycznych usterek,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, AutoCad),
    • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość słownictwa technicznego będzie dodatkowym atutem),
    • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy

    • interesującą pracę, w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i bardzo nowoczesne technologie,
    • odpowiedzialne stanowisko,  w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności.

    Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje CV wraz listem motywacyjnym, z dopisaną nazwą stanowiska na adres:

    EcoWipes EWS Sp z o.o. sp.j.
    Dział Personalny
    ul. Okunin 134
    05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

    lub mailem klikając:

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  Dz. U.  1997r. Nr 133 poz. 833 z późn. zm.  -  tekst ujednolicony  Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI