Oferta pracy

Inżynier ds. Technologii Produkcji

Diehl Controls Polska

  • Namysłów

    Namysłów, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie i monitorowanie parametrów procesów technologicznych;

  • Wdrażanie i utrzymywanie technologii produkcyjnych (w tym standaryzacja, dzielenie się wiedzą, zbieranie informacji zwrotnych);

  • Praca w technologii SMT (surface-mount technology);

  • Uczestniczenie w procesie wdrożeń nowych wyrobów (w tym przygotowanie programów maszynowych);

  • Praca nad optymalizacją procesów w celu poprawy jakości, wydajności i wykorzystania maszyn produkcyjnych;

  • Wdrażanie nowych maszyn i narzędzi produkcyjnych;

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Wiedza techniczna;

  • Kreatywność, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów;

  • Znajomość technologii SMT oraz pisania programów na maszynach SMT Siplace;

  • Doświadczenie w zakresie analizy FMEA i DFM;

  • Znajomość Lean Manufacturing.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • Przyjazną atmosferę w pracy;

  • Umowę o pracę z elastycznym czasem pracy;

  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);

  • Pakiety: medyczny, socjalny;

  • Dopłaty do dojazdów lub pakiet relokacyjny;

  • Dofinansowanie do żłobka.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższym stanowiskiem i chcesz wykorzystywać swoje pomysły i umiejętności w międzynarodowym przedsiębiorstwie, prosimy o przesyłanie ofert w j.polskim za pomocą przycisku Aplikuj.

Ponad 17.000 pracowników w naszych pięciu podgrupach Metall, Controls, Defence, Aviation i Metering pracuje nad aktualnymi i przyszłościowymi technologiami. Firma Diehl Controls to globalny lider w zakresie projektowania i produkcji układów napędowych, interfejsów użytkownika oraz elektronicznych układów sterowania dla branży AGD, HVAC/R (ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja, i chłodnictwo) oraz branż pokrewnych. Prześlij swoją aplikację do firmy Diehl i odkryj fascynujące technologie oraz wyjątkową tradycję firmy opierającą się na stabilności i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy