Oferta pracy

Inżynier ds. Telemechaniki - Inżynier ds. Badań i Rozwoju

EnergoTech Lublin Spółka z o.o.O firmie

EnergoTech Lublin Spółka z o.o.

aleja Wincentego Witosa 16B

Lublin

Inżynier ds. Telemechaniki -
Inżynier ds. Badań i Rozwoju

Zakres obowiązków:

Obszar Telemechaniki:

  • Prowadzenie prac związanych z uruchamianiem, serwisem i eksploatacją:
    • Urządzeń łączności cyfrowej
    • Telemechaniki i zabezpieczeń
    • Urządzeń wytwórczych
    • Urządzeń do automatyzacji pracy sieci elektroenergetycznej
  • Konfiguracja i programowanie urządzeń komunikacyjnych i zabezpieczeń
  • Wykonywanie prac diagnostycznych na liniach kablowych SN i WN
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej z zakresu elektroenergetyki
  • Wykonywanie prób i pomiarów na urządzeniach elektroenergetycznych

Obszar Badań i Rozwoju:

  • Realizacja prac B+R w zakresie elektroenergetyki, elektroniki i optoelektroniki
  • Praca w nowopowstałym Centrum Badawczo-Rozwojowym Inżynierii Wysokonapięciowej
  • Udział w projektowaniu i tworzeniu prototypowych rozwiązań i urządzeń
  • Opracowywanie sprawozdań, raportów i wniosków z przeprowadzonych prac

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – elektronika, elektrotechnika, elektroenergetyka (lub w trakcie studiów II stopnia)
  • Znajomość zagadnień i urządzeń z dziedziny elektroenergetyki (szczególnie średniego napięcia)
  • Uprawnienia energetyczne G1 w zakresie eksploatacji „E”
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • Biegła znajomość komputera w tym pakietu Office

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu automatyki zabezpieczeniowej, elektroniki i optoelektroniki
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, telefon komórkowy)
  • Premia uznaniowa
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bardzo dobre i stabilne warunki pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Informacje o firmie:

Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną i wykonuje wysoko specjalistyczne prace na obiektach elektroenergetycznych WN, SN oraz nn. Spółka realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w celu prowadzenia badań naukowych i prac rozwojowych służących opracowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych z zakresu diagnostyki sieci wysokiego i średniego napięcia”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy