Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. telemechaniki

Zakład Obsługi Energetyki Sp. z o.o.

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie prac inwestycyjnych w zakresie układów i urządzeń telemechaniki na obiektach elektroenergetycznych

  • usuwanie awarii w zakresie telemechaniki w obiektach elektroenergetycznych

  • działania serwisowe w obszarze telemechaniki stacyjnej (w GPZ/RPZ) i rozproszonej (łączniki sterowane zdalnie)

  • uczestniczenie w pracach wdrożeniowych w zakresie telemechaniki i EAZ

  • sporządzanie wymaganej dokumentacji technicznej powykonawczej z realizowanych prac

  • współpraca w przygotowaniu ofert (analiza materiałów przetargowych oraz dokumentacji technicznej projektowej)

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu elektronika / telekomunikacja lub pokrewne

  • wiedza z zakresu elektrotechniki, elektroniki, telekomunikacji, automatyki oraz telemechaniki

  • doświadczenie w obszarze urządzeń automatyki i telemechaniki, mile widziane doświadczenie w pracach na obiektach elektroenergetycznych typu: stacje WN/SN, SN/SN oraz SN/nN

  • znajomość budowy i działania sterowników telemechaniki

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (czytanie, analiza, aktualizacja)

  • otwartość na nowe technologie oraz pogłębianie wiedzy z zakresu telemechaniki i automatyki

  • posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego grupy G1 „E” do 1 kV (mile widziane powyżej 1 kV) uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji

  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, komunikatywność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań

  • umiejętność korzystania ze sprzętu komputerowego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku i atmosferze, która pozwoli na wykorzystanie posiadanych kompetencji

  • pracę w zespole specjalistów, realizujących zaawansowane technicznie projekty w nowoczesnej sieci elektroenergetycznej

  • realne możliwości rozwoju w organizacji, umożliwiamy dostęp do zewnętrznych oraz firmowych szkoleń i warsztatów

  • dofinansowanie w zakresie opieki medycznej

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie