Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Testów Automatycznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa
nr referencyjny: AR/UFT/WAW/02/P

Obowiązki:

  • Projektowanie, tworzenie skryptów testowych
  • Przygotowywanie danych testowych, planowanie testów oraz szacowanie pracochłonności ich wykonania
  • Wykonywanie testów automatycznych w celu weryfikacji poprawności działania aplikacji
  • Opracowanie założeń do testów automatycznych
  • Utrzymywanie repozytorium dokumentacji i artefaktów testowych
  • Instalacja i konfiguracja narzędzi do automatyzacji testów

Zakres wymagań:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka lub pokrewne
  • Min. roczne doświadczenie w projektowaniu i przeprowadzaniu testów funkcjonalnych i automatycznych
  • Praktyczna znajomość narzędzi do automatyzacji testów w tym QuickTest Professional
  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowania(JIRA,TestLink)
  • Certfikat ISTQB Certified Tester Foundation Level - mile widziany
  • Znajomość zagadnień z inżynierii oprogramowania (proces wytwórczy), znajomość procesu testowania oraz standardów zarządzania projektami.
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej - mile widziana

 Oferujemy:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:

rekrutacja@itkontrakt.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Inżynier ds. Testów Automatycznych.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się