Oferta pracy

Inżynier ds. Testów Automatyki Przemysłowej w dziale R&D

IFM ECOLINKO firmie

  • Północna 6, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IFM ECOLINK

Północna 6

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planu i specyfikacji testów,

  • Tworzenie przypadków testowych bazując na wymaganiach oraz specyfikacji produktu,

  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych;

  • Udział w strategii testowania nowych produktów i zmian do już istniejących produktów,

  • Automatyzacja testów,

  • Przeprowadzanie analiz błędów (w szczególności błędów związanych z rozwojem produktów ifm również w aplikacjach klientów);

  • Ścisła współpraca z innymi działami organizacji;

  • Tworzenie planu badań na zgodność produktu z wymaganymi normami,

  • Wykonywanie testów środowiskowych oraz kompatybilności elektromagnetycznej (EMC).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, mechatronika i elektronika, lub pokrewne),

  • Umiejętność programowania (mile widziana znajomość PLC),

  • Komercyjne doświadczenie jako automatyk lub tester,

  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów,

  • Znajomość komponentów automatyki przemysłowej (czujniki, sterowniki PLC),

  • Wiedza z zakresu sieci przemysłowych (np. Profinet/EthernetlP/Modbus/EtherCat/POWERLINK/AS-i),

  • Doświadczenie z zakresu automatyzacji testów lub rozwoju oprogramowania,

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie) – codzienna komunikacja z przełożonym, korespondencja mailowa i sporządzanie raportów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Stołówkę w firmie z dofinansowaniem posiłków,

  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia,

  • Koleżeńską atmosferę,

  • Wsparcie merytoryczne i obecność opiekuna „tzw buddy”.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

IFM ECOLINK

Na początku była pasja, która stanowiła siłę napędową dla założycieli firmy dążących do bycia lepszym. Do stworzenia czujników o unikalnej, jakości i niezawodności oraz oferowania najwyższego poziomu obsługi. Tak powstała firma ifm w październiku 1969 roku.

W lipcu 2012 ruszyła produkcja w ifm ecolink w Opolu. Obecnie nasz zakład zatrudnia ponad 550 osób i bardzo aktywnie się rozwija - uruchamiamy nowe projekty i zatrudniamy kolejnych specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.