Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. Testów Automatyki Przemysłowej w dziale R&D

IFM ECOLINKO firmie

  • Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

IFM ECOLINK

Północna 6

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planu i specyfikacji testów,
  • Tworzenie przypadków testowych bazując na wymaganiach oraz specyfikacji produktu,
  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych;
  • Udział w strategii testowania nowych produktów i zmian do już istniejących produktów,
  • Automatyzacja testów,
  • Przeprowadzanie analiz błędów (w szczególności błędów związanych z rozwojem produktów ifm również w aplikacjach klientów);
  • Ścisła współpraca z innymi działami organizacji;
  • Tworzenie planu badań na zgodność produktu z wymaganymi normami,
  • Wykonywanie testów środowiskowych oraz kompatybilności elektromagnetycznej (EMC).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, mechatronika i elektronika, lub pokrewne),
  • Umiejętność programowania (mile widziana znajomość PLC),
  • Komercyjne doświadczenie jako automatyk lub tester,
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Znajomość komponentów automatyki przemysłowej (czujniki, sterowniki PLC),
  • Wiedza z zakresu sieci przemysłowych (np. Profinet/EthernetlP/Modbus/EtherCat/POWERLINK/AS-i),
  • Doświadczenie z zakresu automatyzacji testów lub rozwoju oprogramowania,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie) – codzienna komunikacja z przełożonym, korespondencja mailowa i sporządzanie raportów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Stołówkę w firmie z dofinansowaniem posiłków,
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia,
  • Koleżeńską atmosferę,
  • Wsparcie merytoryczne i obecność opiekuna „tzw buddy”.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy

Na początku była pasja, która stanowiła siłę napędową dla założycieli firmy dążących do bycia lepszym. Do stworzenia czujników o unikalnej, jakości i niezawodności oraz oferowania najwyższego poziomu obsługi. Tak powstała firma ifm w październiku 1969 roku.

W lipcu 2012 ruszyła produkcja w ifm ecolink w Opolu. Obecnie nasz zakład zatrudnia ponad 550 osób i bardzo aktywnie się rozwija - uruchamiamy nowe projekty i zatrudniamy kolejnych specjalistów.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Inżynier ds. Testów Automatyki Przemysłowej w dziale R&D, Północna 6, Opole