Oferta pracy

Inżynier ds. Testów Elektroniki i Oprogramowania

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Celna 5, Nowy Tomyśl
    Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Celna 5

Nowy Tomyśl

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów komponentów i produktów (w tym testów żywotności oraz „Blackbox”), w celu sprawdzenia w jaki sposób zastosowane nowe materiały i rozwiązania wpływają na kluczowe parametry urządzeń

  • Testowanie oprogramowania układowego

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

  • Zmiany i aktualizacja danych w zestawieniach materiałowych (BOM) w systemie PDM (Teamcenter)

Nasze wymagania

  • Pasja do testowania prawidłowości działań urządzeń elektrycznych

  • Około 3 letniego doświadczenia w testowaniu produktów elektronicznych w zakresie sprzętu oraz oprogramowania układowego

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym

  • Doświadczenie w testowaniu technologii obwodów analogowych (korzystanie ze sprzętu pomiarowego, ręczne lutowanie itp.)

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania (udokumentowane testy graficznego interfejsu użytkownika)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i otwartość na współpracę międzynarodową

  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów

  • Duża odpowiedzialność oraz samodzielność w pracy

  • Otwartość i ciekawość w rozwiązywaniu problemów obejmujących kilka systemów i czynników

  • Gotowość do podróżowania i czasowego pobytu w Niemczech (szczególnie w fazie kilku miesięcznego szkolenia wstępnego)

Mile widziane

  • Doświadczenie w użytkowaniu automatycznych urządzeń testujących

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Inżynier ds. testów elektroniki i oprogramowania będzie odpowiedzialny za testowanie produktów oraz zapewni, że dokumentacja techniczna jest czytelna, prawidłowa oraz na odpowiednio wysokim poziomie, spełniającym oczekiwania klienta.