Oferta pracy

Inżynier ds. Testów Elektroniki R&D

ZF Group

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów układów elektroniki w warunkach laboratoryjnych zgodne z ISO16750, ISO10605 (testy ESD) oraz normami klientów;

  • Analiza wyników układów elektronicznych;

  • Tworzenie dokumentacji testowej;

  • Współpraca z innymi działami R&D na świecie.

Nasze wymagania

  • Ukończyłeś studia wyższe techniczne na kierunku elektronika;

  • Potrafisz samodzielnie rozwiązywać problemy, jesteś zaangażowany w wykonywanie obowiązków;

  • Posiadasz wiedzę na temat komponentów elektronicznych;

  • Masz doświadczenie związane z testowaniem/projektowaniem produktów elektronicznych lub jesteś pasjonatem elektroniki i z tym obszarem wiążesz swoją przyszłość;

  • Potrafisz sporządzać dokumentację techniczną (test raporty, specyfikacje) oraz posługiwać się sprzętem laboratoryjnym (oscyloskop, multimetry, generatory, lutownica);

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym, mile widziana znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Możliwość pokierowania swoją karierą w strukturach firmy, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Produktem);

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny;

  • Dofinansowanie do karty Multisport;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Półroczna premia uzależniona od wyników pracy;

  • Dofinansowanie do wszystkich posiłków (kantyna pracownicza);

  • Praca w dogodnej lokalizacji (okolice FAT);

  • Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

ZF Group

ZF is a global technology company suppling systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility. ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Przewiń do profilu firmy