Oferta pracy

Inżynier ds. testów elektroniki

ZF GroupO firmie

  • Ostrowskiego 34, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZF Group

Ostrowskiego 34

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów układów elektroniki w warunkach laboratoryjnych zgodne z ISO16750, ISO10605 (testy ESD) oraz normami klientów

  • Analiza wyników układów elektronicznych

  • Tworzenie dokumentacji testowej

  • Współpraca z innymi działami R&D na świecie

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe techniczne na kierunku elektronika

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

  • Wiedza na temat komponentów elektronicznych

  • Doświadczenie związane z testowaniem/projektowaniem produktów elektronicznych lub może jesteś pasjonatem elektroniki i z tym obszarem wiążesz swoją przyszłość

  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej (test raporty, specyfikacje) oraz obsługi sprzętu laboratoryjnego (oscyloskop, multimetry, generatory, lutownica)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, mile widziana znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Możliwość pokierowania swoją karierą w strukturach firmy, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Produktem)

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Półroczną premię uzależniona od wyników pracy

  • Dofinansowanie do wszystkich posiłków (kantyna pracownicza)

  • Pracę w dogodnej lokalizacji (okolice FAT)

  • Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników