Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Testów Elektroniki

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    WABCO (NYSE: WBC) jest wiodącym w skali globalnej dostawcą bezpiecznych i wydajnych technologii oraz systemów sterowania do pojazdów użytkowych. Założona prawie 150 lat temu firma WABCO utrzymuje pozycję pioniera najnowocześniejszych technologii elektronicznych, mechanicznych i mechatronicznych dla układów hamowania, stabilizacji i automatycznych skrzyń przekładniowych dostarczanych do światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów i naczep.

    Do naszego zakładu we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    bottom

    Podstawowe obowiązki:

    • Przeprowadzanie testów układów elektroniki
    • Analiza układów elektronicznych po testach
    • Tworzenie dokumentacji testowej
    • Współpraca z innymi procesami
    • Nadzorowanie testów środowiskowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe: elektronika lub pokrewne
    • 2-3 lata doświadczenia w produkcji elektroniki lub dziale rozwoju produktu (mile widziane)
    • Znajomość procesów produkcyjnych elektroniki
    • Znajomość podstawowych komponentów elektronicznych
    • Umiejetność posługiwania się i sporządzania dokumentacji technicznej (test raporty, specyfikacje)
    • Umiejetność posługiwania sie sprzętem laboratoryjnym (mierniki, oscyloskopy, mikroskop, inne)
    • Znajomośc LabVIEW, C++
    • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego mile widziana)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet medyczny
    • Ubezpieczenie NW
    • Bogaty pakiet szkoleń

    Jeśli uważa Pan/Pani, że jest odpowiednim kandydatem do pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez WABCO Polska z siedzibą we Wrocławiu."

    bottom