Oferta pracy

Inżynier ds. Testów

NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED SP.Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED SP.Z O.O.

Napoleona 2

Kobyłka

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. działa w Polsce od ponad 10 lat. Jesteśmy częścią chińskiego koncernu działającego w branży high-tech. Nasza firma jest producentem systemów oraz urządzeń służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego. Nasze urządzenia skanujące znalazły szerokie zastosowanie między innymi w kontroli celnej, lotnictwie oraz produkcji przemysłowej. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowiska:

Miejsce pracy: Kobyłka k./Warszawy

Opis stanowiska:

  • Uruchamianie i testowanie systemów elektryki, elektroniki oraz automatyki w skanerach bezpieczeństwa
  • Sporządzanie raportów z wykonanej pracy
  • Wykonywanie prac montażowych i uruchomieniowych urządzeń rentgenowskich na terenie kraju oraz poza jego granicami
  • Inicjowanie działań poprawiających jakość i koszty projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie inżynierskie: automatyka, elektryka, elektronika, elektrotechnika
  • Doświadczenie minimum 2 lata w prowadzenia testów, uruchamianiu urządzeń lub maszyn działających z wykorzystaniem automatyki, elektryki i elektroniki na etapie finalnego odbioru lub ewentualnie ich serwis
  • Praktyczna znajomość automatyki, elektryki, elektroniki, elektrotechniki
  • Znajomość zasad programowania sterowników PLC (preferowany Simens)
  • Podstawowa znajomość standardów przemysłowych sieci Ethernet/IP oraz Profinet
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych urządzeń i instalacji
  • Zdolności montażowe
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym / dobrym
  • Uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (godziny pracy 8:00-16:00)
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
  • Zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym wykorzystującej innowacyjne rozwiązania
  • Stabilność zatrudnienia i rozwój zawodowy w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Wszystkich zainteresowanych pracą u nas zachęcamy do przesłania swojego CV za pomocą Aplikuj
w temacie maila wpisując nazwę stanowiska którego dotyczy zgłoszenie.

Poprzez wysłanie aplikacji wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych procesach rekrutacji zamieść w CV lub w odpowiedzi na ogłoszenie następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji przez przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem przyszłych procesów rekrutacji”.
Więcej informacji na temat przetwarzania danych kandydatów przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie znajdziesz pod adresem: Polityka prywatności, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy