Oferta pracy

Inżynier ds. Testów

Unity GroupO firmie

  • Armii Krajowej 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Unity Group

Armii Krajowej 25

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • REST

  • SOAP

  • Postman

  • SoapUI

  • JIRA

Mile widziane

  • ISTQB

  • Git

  • Java

O projekcie

Zespół specjalizuje się w realizacji projektów stricte integracyjnych, których celem jest uporządkowanie architektury powiązań pomiędzy systemami i\lub realizacja zaawansowanych integracji z wykorzystaniem szyny danych ESB.

Realizujemy projekty dla największych firm działających na rynku polskim i zagranicznym, tj.: Volkswagen Group Polska, TIM, Holding1 (m.in. właściciel Polskiej Grupy Dealerów i Trafficar), SwissRE. Cechą charakterystyczną zespołu jest duży nacisk na rozwój i ciągłe dokształcanie. Specjalizujemy się i chcemy być liderem w obszarze, za który odpowiadamy.

Zespół składa się obecnie z 23 osób: kierownika zespołu, project managera, 2 analityków, 17 programistów, 2 testerów. Dynamiczny rozwój obszaru powoduje, że wciąż szukamy nowych osób, chętnych zasilić nasze szeregi.

Twój zakres obowiązków

  • Strukturyzacja, projektowanie i planowanie scenariuszy oraz przypadków testowych

  • Przeprowadzanie testów integracyjnych

  • Dbanie o jakość wykonywanych zadań

  • Raportowanie i analiza błędów

  • Współpraca z klientem i zespołem projektowym przy rozwoju i utrzymaniu projektu

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w testowaniu integracyjnym (REST, SOAP)

  • Znajomość narzędzi: Postman, SoapUi, JIRA

  • Znajomość SQL

  • Rozumienie procesu testowego i jego elementów

  • Wiedza z zakresu SDLC

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • Spostrzegawczość, dokładność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów, odpowiedzialność

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

  • Praca w projektach zwinnych (Agile/Scrum)

  • Wiedza z zakresu metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB

  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji np. GIT

  • Umiejętność programowania w JAVA

  • Umiejętność pisania testów automatycznych

  • Umiejętność wykonywania testów niefunkcjonalnych (wydajność, bezpieczeństwo)

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy