Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Testów Oprogramowania

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    XTPL to firma komercjalizująca innowacyjną w skali globalnej, addytywną technologię, umożliwiającą ultraprecyzyjne drukowanie nanomateriałów.
    Pionierski system opracowany przez XTPL umożliwia precyzyjną depozycję nanotuszu opracowanego w laboratoriach firmy dla uzyskania przewodzących oraz nieprzewodzących struktur w skali submikronowej.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Jako Inżynier ds. Testów Oprogramowania będziesz brał udział w tworzeniu, a przede wszystkim testowaniu oprogramowania do sterowania ultraprecyzyjną głowicą drukującą XTPL. Efekty Twojej pracy znacząco ułatwią zintegrowanie systemu z nadrzędnym oprogramowaniem zarządzającym procesem druku oraz skonfigurowanie pożądanych parametrów pracy głowicy.

    ZAKRES ZADAŃ

    • Tworzenie zautomatyzowanych testów funkcjonalności systemów oraz testów integracyjnych;
    • Tworzenie nowych narzędzi ułatwiających testowanie i weryfikowanie skuteczności;
    • Wykonywanie testów na środowiskach testowych oraz ich ewidencjonowanie w systemie;
    • Wsparcie testów UAT i obsługa defektów;
    • Raportowanie statusu testów lokalnych i UAT;
    • Współpraca z działem rozwoju oprogramowania;
    • Uczestnictwo w badaniach, testach i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych;
    • Wsparcie dla operatorów oprogramowanych systemów;
    • Uruchamianie i rozwijanie aplikacji wbudowanych;
    • Utrzymywanie bieżącej dokumentacji testowej.

    OCZEKIWANIA OD KANDYDATÓW

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru: elektroniki, inżynierii oprogramowania, telekomunikacji, mechatroniki;
    • Znajomość języków programowania C/C++;
    • Wiedza z zakresu sterowania elementami wykonawczymi (silniki, manipulatory, pompy, zawory, regulatory itd);
    • Wiedza z zakresu sygnałów sterujących, sygnałów odczytywanych (enkodery, czujniki parametrów fizycznych itd);
    • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT/SVN);
    • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów;
    • Umiejętność tworzenia środowisk testowych;
    • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów;
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;
    • Zdolności manualne, w tym obsługa narzędzi warsztatowych;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie tekstów technicznych, komunikację mailową oraz tworzenie dokumentacji wewnętrznej.

    DODATKOWE ATUTY

    • Znajomość IDE: Visual Studio oraz Eclipse;
    • Umiejętność programowania systemów wbudowanych opartych o procesory rodziny STM32;
    • Znajomość systemów typu ALM – Application Lifecycle Management.

    OFERUJEMY

    W XTPL dajemy Ci możliwość pracy w interdyscyplinarnym zespole tworzonym przez ludzi z pasją. Twoim i naszym sukcesem będą innowacyjne realizacje, którym początek dał pomysł i wiedza. Wierzymy w potencjał naszego zespołu, dlatego dbamy o jego rozwój dzięki warsztatom i szkoleniom, ale przede wszystkim komfortowym warunkom codziennej pracy w nowoczesnym laboratorium. Dodatkiem do konkurencyjnego wynagrodzenia jest motywacyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

    Dowiedz się więcej o XTPL www.xtpl.com i aplikuj.
    Więcej o etapach procesu rekrutacyjnego oraz ofercie benefitów znajdziesz
    na naszym profilu pracodawcy.
    Do udziału w kolejnym etapie rekrutacji zaprosimy wybranych kandydatów.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do XTPL S.A. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez XTPL S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału  w rekrutacji.
    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
    Znajdź nas:
    XTPL S.A
    Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław
    [email protected]
    xtpl.com