Oferta pracy

Inżynier ds. testów skanerów bagażowych i cargo

NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED SP.Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie i testowanie systemów automatyki, elektryki i elektroniki w skanerach bezpieczeństwa (praca w fabryce w Kobyłce k. Warszawy)

  • Sporządzanie raportów z wykonanej pracy

  • Wykonywanie prac uruchomieniowych urządzeń rentgenowskich na terenie kraju (wschodnia granica Polski) oraz poza jego granicami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżynierskie: automatyka, mechatronika, elektrotechnika

  • Doświadczenie minimum 2 lata w prowadzenia testów, uruchamianiu urządzeń lub maszyn na etapie finalnego odbioru lub ewentualnie ich serwis

  • Praktyczna znajomość automatyki, elektroniki, elektrotechniki

  • Znajomość zasad programowania sterowników PLC (preferowany Siemens)

  • Podstawowa znajomość standardów przemysłowych sieci Ethernet/IP oraz Profinet

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych urządzeń i instalacji

  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji technicznej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym / dobrym

  • Uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w fabryce w Kobyłce k. Warszawy

  • Umowę o pracę

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie na życie po okresie próbnym

  • Pracę w zgranym zespole

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rozwijającej się firmie

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. działa w Polsce od ponad 15 lat. Jesteśmy częścią chińskiego koncernu działającego w branży high-tech. Nasza firma jest producentem systemów oraz urządzeń służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego. Nasze urządzenia skanujące znalazły szerokie zastosowanie między innymi w kontroli celnej, lotnictwie oraz produkcji przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy