Inżynier ds. Testów w Dziale Badań i Rozwoju

Experum HR

więcej
  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-17
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2017-03-19)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Opole
nr ref.: 8474/ITE

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze elektroniki, automatyki lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Testów lub podobnym,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • podstawowa znajomość dotycząca cyklu wytwarzania produktów elektroniki przemysłowej,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów.

dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność testowania kodu,
  • umiejętność programowania w języku C lub C# oraz w językach standardu programowania w językach standardu IEC61131-3 (np. ST, FBD),
  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi (oscyloskopy, generatory sygnałowe, analizatory widma itp.),
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (np. SVN).

Obowiązki:

  • współpraca z zespołem projektowym,
  • współpraca w tworzeniu wymagań i analizie specyfikacji oraz wymagań systemu,
  • przygotowywanie dokumentacji testowej (przypadki testowe, raporty z testów, plan testów, w oparciu o dostępną dokumentację i spotkania zespołu projektowego,
  • przeprowadzanie testów na podstawie planu testów oraz zdefiniowanych przypadków testowych,
  • analiza błędów i jakości produktu w oparciu o standardy firmy,
  • szacowanie czasu trwania testów na podstawie wymagań i dokumentacji,
  • wykonywanie testów środowiskowych oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, system premiowy oraz bogaty pakiet pozapłacowy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pakiet specjalistycznych szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności,
  • udział w interesujących i rozwojowych projektach oraz możliwość wykazania i wdrożenia własnych rozwiązań,
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru referencyjnego:

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się