Ta oferta pracy jest nieaktualna od 457 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Testów w Dziale Badań i Rozwoju

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 17.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

    Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Opole
    nr ref.: 8474/ITE

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze elektroniki, automatyki lub pokrewne,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Testów lub podobnym,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • podstawowa znajomość dotycząca cyklu wytwarzania produktów elektroniki przemysłowej,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów.

    dodatkowym atutem będzie:

    • umiejętność testowania kodu,
    • umiejętność programowania w języku C lub C# oraz w językach standardu programowania w językach standardu IEC61131-3 (np. ST, FBD),
    • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi (oscyloskopy, generatory sygnałowe, analizatory widma itp.),
    • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (np. SVN).

    Obowiązki:

    • współpraca z zespołem projektowym,
    • współpraca w tworzeniu wymagań i analizie specyfikacji oraz wymagań systemu,
    • przygotowywanie dokumentacji testowej (przypadki testowe, raporty z testów, plan testów, w oparciu o dostępną dokumentację i spotkania zespołu projektowego,
    • przeprowadzanie testów na podstawie planu testów oraz zdefiniowanych przypadków testowych,
    • analiza błędów i jakości produktu w oparciu o standardy firmy,
    • szacowanie czasu trwania testów na podstawie wymagań i dokumentacji,
    • wykonywanie testów środowiskowych oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC.

    Nasz Klient oferuje:

    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, system premiowy oraz bogaty pakiet pozapłacowy,
    • stabilne zatrudnienie,
    • pakiet specjalistycznych szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności,
    • udział w interesujących i rozwojowych projektach oraz możliwość wykazania i wdrożenia własnych rozwiązań,
    • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.
    Prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru referencyjnego:

    W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.