Oferta pracy

Inżynier ds. Testów w Dziale R&D

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w MirkowieO firmie

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i planowanie testów umożliwiających walidację nowo zaprojektowanych komponentów i produktów

  • Wykonywanie, zlecanie i nadzorowanie testów komponentów i produktów

  • Przygotowywanie dokumentacji do walidacji nowych produktów, testów oraz raportów

  • Analiza i interpretacja wyników testów, sugestie zmian konstrukcyjnych

  • Opieka nad stanowiskami testowymi (wprowadzanie modyfikacji)

  • Zarządzanie i usprawnianie procesów w obszarze testów

  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych oraz usprawniających

  • Współpraca z innymi zakładami/jednostkami R&D

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne, preferowane kierunki: automatyka, robotyka, mechatronika, elektrotechnika, elektryka, mechanika

  • Doświadczenie w projektowaniu testów

  • Doświadczenie w prowadzeniu testów produktów i komponentów z branży automotive

  • Znajomość zagadnień z obszaru NVH, analizy hałasu i wibracji będzie dużym atutem

  • Umiejętność rozwiazywania problemów

  • Bardzo dobra znajomość tworzenia, czytania i analizy dokumentacji technicznej

  • Znajomość obwodów elektrycznych, pneumatyki i hydrauliki

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

  • Znajomość narzędzi statystycznych

  • Płynna znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność oraz wysoka umiejętność organizacji pracy własnej

  • Uprawnienia SEP mile widziane

  • Znajomość języków programowania będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość zagadnień automatyki będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zespół, w którym każdy pracownik jest ważny

  • Współpracę z najlepszymi profesjonalistami

  • Realny wpływ na ciągły rozwój firmy

  • Pracę z najnowszymi technologiami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość pracy zdalnej

Z nami możesz robić rzeczy ważne!

Zgodnie z naszym motto "Technologia bliżej nas", dostarczamy do samochodów ważną część systemu hamowania, od której zależy bezpieczeństwo użytkowników pojazdów i pozostałych uczestników ruchu.

Przewiń do profilu firmy

Robert Bosch Sp. z o.o. Odział w Mirkowie

Chcesz mieć realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa i jakości jazdy samochodem milionów ludzi? Dołącz do miejsca, gdzie cenimy nie tylko doświadczenie i kompetencje, ale także osobowość i indywidualne cechy każdego z pracowników. Dołącz do zespołu, w którym będziesz czuć się dobrze. Dołącz do Bosch w Mirkowie!

Poszukujemy profesjonalistów i studentów, którzy chcą rozwijać się w takich obszarach jak: Produkcja, Utrzymanie Ruchu, Logistyka, Jakość, R&D Automotive, Kontroling finansowy czy HR