Oferta pracy

Inżynier ds. Testów w Laboratorium R&D

Robert BoschO firmie

Robert Bosch

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Czy  chcesz,  aby  Twoje  pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr  konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak  i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Opis stanowiska

  • Zlecanie i nadzorowanie testów produktów i komponentów
  • Przygotowywanie dokumentacji do testów oraz raportów
  • Tworzenie dokumentacji do walidacji nowych produktów
  • Opieka nad stanowiskami testowymi (wprowadzanie modyfikacji)
  • Zarządzanie i usprawnianie procesów w obszarze testów
  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych oraz usprawniających
  • Współpraca z innymi zakładami/jednostkami R&D

Nasze benefity to:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Robert Bosch Sp. z o.o.
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport,)
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie i kwartalnie, premia wakacyjna,
  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków,

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe, techniczne, preferowane kierunki: automatyka, robotyka, elektrotechnika, elektryka
  • Doświadczenie w testowaniu produktów / komponentów z branży automotive mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość tworzenia, czytania i analizy dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w projektowaniu i przeprowadzaniu testów
  • Znajomość obwodów elektrycznych, pneumatyki i hydrauliki
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Znajomość narzędzi statystycznych
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność oraz wysoka umiejętność organizacji pracy własnej
  • Uprawnienia SEP mile widziane
  • Znajomość języków programowania będzie dodatkowym atutem
  • ·Znajomość zagadnień automatyki będzie dodatkowym atutem

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy