Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Testów

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Inżynier ds. Testów (m/k)

    Wrocław 29656/001

    Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w Dziale Badań i Rozwoju na stanowisku Inżyniera ds. Testów.

    Informacje o kliencie

    Międzynarodowa firma z branży lotniczej ulokowana we Wrocławiu.

    Opis stanowiska

    • Odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji technicznej, m.in.: procedur i instrukcji testowych, specyfikacji technicznych stanowisk testowych, raportów z testów
    • Przeprowadzanie badań i prób na wyrobach gotowych i prototypach na wszystkich etapach ich rozwoju
    • Nadzór nad prowadzonymi testami oraz zbieranie danych pomiarowych
    • Odpowiedzialność za budowanie stanowisk testowych przy współpracy z Biurem Konstrukcyjnym
    • Uczestnictwo w regularnych spotkaniach z klientem i w przeglądach projektowych
    • Odpowiedzialność za szacowanie prac testowych i wspieranie inżynierów projektów w przygotowywaniu kosztorysów i ofert

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, automatyka i robotyka, inżynieria lotnictwa lub inne pokrewne)
    • Minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku Inżyniera ds. Testów lub pokrewnym
    • Mile widziana znajomość programu Minitab
    • Dobra znajomość programu LabView oraz Diadem
    • Ugruntowana wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, hydrauliki, pneumatyki, elektryki
    • Inicjatywa i kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych
    • Zorientowanie na realizację celów
    • Umiejętność wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • Inicjatywa i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
    • Umiejętność przekazywania wiedzy i uczenia innych
    • Gotowość do podróży służbowych (m.in. Anglia, USA)

    Oferujemy

    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów
    • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę multisport

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page