Oferta pracy

Inżynier ds. uruchomień

UNILOGO ROBOTICS Spółka z o.o.O firmie

  • Julianowska 45, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

UNILOGO ROBOTICS Spółka z o.o.

Julianowska 45

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie oraz testowanie urządzań: dozowników, zakręcarek, etykieciarek jak również linii zrobotyzowanych

  • Przeprowadzanie instalacji, szkoleń z zakresu obsługi w zakładzie klienta w kraju i za granicą

  • Wykonywanie napraw i przeglądów serwisowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (elektryczne, elektrotechniczne, mechaniczne)

  • Zainteresowanie zagadnieniami automatyki/pneumatyki przemysłowej, sterowników PLC, systemów wizyjnych

  • Umiejętność czytania i posługiwania się rysunkami technicznymi oraz schematami elektrycznymi i pneumatycznymi

  • Znajomość ogólnych zagadnień technicznych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do wyjazdów służbowych do 3 miesięcy w roku

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne przełożonych

  • Kontakt z najnowszymi technologiami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Unilogo Robotics jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą zajmującą się produkcją urządzeń dla przemysłu kosmetycznego i chemicznego. Produkujemy innowacyjne, zrobotyzowane linie technologiczne do napełniania, zamykania i etykietowania opakowań.

Firma rozpoczęła swoją działalność 1999 roku jako firma 4-osobowa, w dniu dzisiejszym zatrudnia ponad 100 osób. Unilogo współpracuje z ponad 1000 Klientów w Polsce i na Świecie. Naszymi Klientami są m.in.: AVON, L’Oreal, Reckitt-Benckiser, P&G, Ziaja, Coca-Cola, Dr Irena Eris, Pepsico, MARS, Colgate-Palmolive, Śnieżka, Sanofi Aventis i inni.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy