Oferta pracy

Inżynier ds. urządzeń i instalacji energetycznych

Instytut Energetyki Oddział Techniki Cieplnej "ITC" w ŁodziO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Oddział Techniki Cieplnej „ITC” w Łodzi Instytutu Energetyki prowadzi działalność w zakresie wykonywania badań naukowych, prac rozwojowych, wdrożeniowych, usługowych i wytwórczych na potrzeby sektora energetycznego. Projektuje i wykonuje innowacyjne konstrukcje wdrażane na obiektach przemysłowych. Prace te realizowane są najczęściej na zlecenie przemysłu (głównie w dziedzinie maszyn i urządzeń) dla energetyki zawodowej i przemysłowej.

Opis stanowiska:

Prace doświadczalno-konstrukcyjne, które mają zastosowanie w projektach wykonywanych na potrzeby sektora energetycznego (projektowanie, konstrukcja, nadzór nad montażem i wdrożeniem urządzeń i instalacji przemysłowych).

Wymagania obligatoryjne:

  1. Wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z kierunków: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, elektrotechnika, energetyka, inżynieria, zarządzanie produkcją.
  2. Biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office i MS Excel  i  AutoCAD.

Dodatkowe atuty kandydata:

  1. doświadczenie, znajomość instalacji i urządzeń energetycznych,
  2. prawo jazdy kat. B,
  3. komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  4. zdolność analitycznego myślenia, dokładność i sumienność,
  5. zdolności do pracy nad kilkoma projektami równocześnie.

Ze swojej strony zapewniamy:

  1. atrakcyjny czas pracy,
  2. wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  3. znakomite możliwości rozwoju oraz zdobycie doświadczenia przy realizacji projektów badawczych, wdrożeniowych i komercyjnych,
  4. przyjazny i otwarty zespół profesjonalistów otwarty na nowe pomysły oraz projekty,
  5. dobrą atmosferę oraz niezbędne narzędzia do osiągania obranych celów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy