Oferta pracy
25/ENGD/2022
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Gdańsku, ul. Marynarki Polskiej 130, 80-557 Gdańsk moich danych osobowych szczególnej kategorii, określonych w art. 9 ust.1 RODO zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przekazanych przeze mnie z własnej inicjatywy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji nr 25/ENGD/2022”. Zgoda dotycząca przetwarzania danych osobowych jest dobrowolna.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Usług Dystrybucyjnych

ENERGA – OPERATOR S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 26 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesu zmiany sprzedawcy

  • Zawieranie umów i współpracy z uczestnikami rynku energii

  • Rozpatrywanie reklamacji, skarg i wniosków w zakresie usług dystrybucji

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi i spółkami Grupy Energa w zakresie usług dystrybucyjnych

  • Koordynacja i monitoring jakości obsługi klientów usługi dystrybucyjnej w wykorzystywanych w Spółce kanałach kontaktu

  • Przygotowywanie raportów cząstkowych z zakresu działania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu energetycznym lub pokrewnym

  • Dobra znajomość Prawa energetycznego i przepisów wykonawczych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na systemach bilingowych

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę.

  • Umowę o pracę.

  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

Spółka Energa Operator jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD). Odpowiadamy za rozwój, eksploatację, modernizację infrastruktury przesyłowej i dostarczanie odbiorcom przyłączonym do sieci energii o prawidłowych parametrach jakościowych.

Przewiń do profilu firmy