Oferta pracy

Inżynier ds. usprawniania procesów produkcyjnych

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Standaryzacja pracy linii produkcyjnych zgodnie z wytycznymi

  • Planowanie i koordynacja działań związanych z samodzielną obsługą maszyn

  • Analiza wskaźników, tworzenie raportów i prezentacji

  • Planowanie działań usprawniających zarówno maszyny jak i procesy, prowadzących do osiągania zakładanych wydajności i efektywności produkcji oraz redukcji strat

  • Tworzenie rekomendacji w zakresie usprawniania i modernizacji pracy maszyn, z uwzględnieniem wymogów BHP, ergonomii pracy i efektywności pracy linii

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie techniczne, optymalnie wyższe (mechanika, automatyka, pokrewne)

  • Dysponujesz praktyczną znajomością techniczną obsługi maszyn produkcyjnych

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

  • Narzędzia LEAN manufacturing nie są Ci obce

  • Samodzielnie organizujesz pracę własną, a jednocześnie świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej

To oferujemy

  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i systemów

  • Udział w projektach automatyzacji i cyfryzacji produkcji

  • Szeroki pakiet szkoleń i rozwój zawodowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • najlepsze lody na świecie

Unilever Polska Sp. z o.o.

Unilever w Baninie k. Gdańska, to fabryka, w której produkujemy lody ALGIDA. To tu powstają Wasze ulubione lody, które od ponad 20 lat wywołują uśmiechy na twarzach konsumentów na całym świecie!

Jesteśmy rozpoznawalni poprzez nasze logo - kształt białego serca na czerwonym tle, pod którym kryje się miłość do lodów i chęć uszczęśliwiania innych!

Przewiń do profilu firmy

Lokalizacja

Unilever w Baninie k. Gdańska