Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. Utrzymania Obiektu

SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC SP. Z O.O.O firmie

  • Bolesławiec, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SRG GLOBAL BOLESŁAWIEC SP. Z O.O.

Przemysłowa 1

Bolesławiec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące kontrolowanie stanu obiektu, pracy urządzeń i instalacji
  • Rozliczanie mediów: prąd, woda, gaz oraz tworzenie prognoz na najbliższe miesiące
  • Nadzór nad spełnieniem wymagań prawnych i korporacyjnych dotyczących przypisanej grupy urządzeń lub budynków
  • Wykonywanie czynności konserwacyjnych oraz usuwanie awarii w obiekcie
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością działania urządzeń i systemów w obiekcie
  • Sporządzanie planów kontroli TPM obiektu i urządzeń oraz nadzór nad ich prawidłowym i terminowym wykonaniem
  • Prowadzenie gospodarki materiałami, częściami zużywalnymi i zamiennymi
  • Prowadzenie dokumentacji obiektu – aktualizacja dokumentacji w tym CAD
  • Nadzorowanie przeglądów budynku- wymaganych prawem
  • Prowadzenie nowych inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym profilu zawodowym
  • Znajomość systemów wentylacji i klimatyzacji, znajomość budowy i działania automatyki budynkowej, obsługa urządzeń biurowych
  • Dobra znajomość Microsoft Office oraz biegła znajomość programu CAD
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym (poziom B2)

Mile widziane

  • Zdolności komunikacyjne, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, koncentracja na wynikach, pozytywne nastawienie, samo motywacja
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Uprawnienia E1,E2,E3,D1,D2,D3, F-GAZY

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Premie za polecenie osoby do pracy - 700 zł na rękę
  • Premia za polecenie operatora wózka widłowego - 2000 PLN
  • Możliwość objęcia opieką medyczną Lux Med
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie i karty Multisport
  • Bony świąteczne, paczki okolicznościowe dla Twoich dzieci

SRG Global Bolesławiec Sp. z o.o. to międzynarodowa firma produkcyjna, należąca do grupy Guardian – światowego lidera w produkcji części dla znanych marek przemysłu motoryzacyjnego. Jesteśmy firmą nowoczesną i prężnie rozwijającą się. Łączymy środowisko międzynarodowej korporacji z możliwościami i potrzebami rynku lokalnego. Nasz zespół tworzą ludzie dynamiczni, ambitni, realizujący swoje zadania z pasją. Ważne są dla nas przedsiębiorczość, szacunek i uczciwość.

Inżynier ds. Utrzymania Obiektu, Przemysłowa 1, Bolesławiec