Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier ds. Utrzymania Parku Maszynowego (Maintenance Lead)

INTERSNACK POLAND O firmie

INTERSNACK POLAND

Jagiellońska 22

Nysa

W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Zapewnia bieżący nadzór nad sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń w celu utrzymania ciągłości procesów produkcyjnych i realizacji planu produkcyjnego zgodnie ze standardami jakościowymi i kosztowymi
  • We współpracy z Kierownikiem Obszaru Produkcyjnego ( Line Lead ) tworzy i realizuje budżet napraw i remontów
  • Tworzy i nadzoruje dokumentacje techniczną powierzonego parku maszynowego w celu zachowania zgodności z przepisami prawnymi oraz BHP
  • Aktywnie wspiera i uczestniczy w budowaniu kompetencji technicznych Operatorów poprzez szkolenie i motywowanie ich do jej poszerzania
  • Realizuje inicjatywy ciągłego doskonalenia wraz z zespołem oraz rozwiązuje problemy z wykorzystaniem narzędzi Lean

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne)
  • Mile widziane 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość specyfiki eksploatacji maszyn i urządzeń linii technologicznej oraz przepisów BHP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych Osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne