Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier ds. utrzymania ruchu - automatyk

Klient Pracuj.pl

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad zespołem elektromechaników w zakładzie produkcyjnym – rozliczanie czasu pracy, określanie priorytetów wykonywanych czynności, tworzenie harmonogramów pracy,

  • nadzór nad magazynem części zamiennych – przyjmowanie zapotrzebowań od zespołu, wyceny i składanie zamówień, ruchy magazynowe,

  • odpowiedzialność za budżet utrzymania ruchu,

  • odpowiedzialność za planowanie przeglądów UDT,

  • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakresie BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i rozwiązywania problemów technicznych,

  • uprawnienia SEP min 1kV – mile widziane

  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej,

  • umiejętność rozwiązywania problemów, skuteczność działania i radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych,

  • dyspozycyjność, duża samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,

  • mile widziane doświadczenie pracy jako mechanik przy usuwaniu awarii i pracach remontowych i konserwacyjnych urządzeń sterowanych numerycznie.