Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. Utrzymania Ruchu

Hitachi Energy Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i konserwacja maszyn, urządzeń oraz wydajności stacji roboczych.
  • Zapewnienie efektywności procesu poprzez wprowadzanie udoskonaleń, poprawę pracy maszyny, jak również dostępności sprzętu.
  • Nadzór nad harmonogramem realizacji przeglądów technicznych maszyn.
  • Przygotowywanie planów oraz organizacja działań prewencyjnych i korygujących.
  • Przygotowywanie danych, dokumentów, raportów i analiz dotyczących parku maszynowego.
  • Inicjowanie i wdrażanie koncepcji oraz narzędzi, które poprawiają funkcjonowanie parku maszynowego m.in. TPM, SMED, Poka Yoke.
  • Koordynowanie, kontrola pracy zewnętrznych serwisów oraz podwykonawców.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika, mechanika, mechatronika, inżynieria produkcji).
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.
  • Mile widziana znajomość ogólnych zasad remontów i przeglądów urządzeń przemysłowych.
  • Praktyczna znajomość MS Office.
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (m.in. 5S, Kaizen, TPM).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Rzetelność oraz orientacja na realizację celów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Hitachi Energy Poland Sp. z o.o.

W Hitachi Energy naszym celem jest budowanie zrównoważonej energetycznej przyszłości dla wszystkich. Dostarczamy energię do domów, szkół, szpitali i fabryk. Dołącz do nas, aby pracować z fantastycznymi ludźmi, ucząc się i rozwijając przy projektach, które mają autentyczny wpływ na nasze społeczności i społeczeństwo. Wnieś swoją pasję i energię do globalnego zespołu, który docenia prostą prawdę: Różnorodność + Współpraca = Wspaniałe innowacje.

Hitachi Energy jest globalnym liderem technologicznym, który buduje zrównoważoną energetyczną przyszłość dla wszystkich. Obsługujemy klientów w sektorach użyteczności publicznej, przemysłu i infrastruktury, oferując innowacyjne rozwiązania i usługi w całym łańcuchu wartości. Wraz z klientami i partnerami wdrażamy pionierskie technologie i umożliwiamy cyfrową transformację niezbędną do przyspieszenia rozwoju energetyki w kierunku neutralnej węglowo przyszłości. Dążymy do tego, by światowy system energetyczny stał się bardziej zrównoważony, elastyczny i bezpieczny, przy zachowaniu właściwych proporcji między wartościami społecznymi, środowiskowymi i ekonomicznymi. Hitachi Energy ma udokumentowane doświadczenie i niezrównaną zainstalowaną bazę urządzeń w ponad 140 krajach. Centrala firmy mieści się w Szwajcarii. Zatrudniamy około 38 000 pracowników w 90 krajach, osiągając przychody z działalności na poziomie około 10 mld USD rocznie. www.hitachienergy.com

Aktualne oferty pracodawcy
PL54401801_E2

Inżynier ds. Utrzymania Ruchu, Łódź