Oferta pracy

Inżynier ds. Utrzymania Ruchu

Michael Page

  • Podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Inżynier ds. Utrzymania RuchuNumer ref.: JN -092021-3604436

Dla naszego klienta, w związku z rozwojem działu utrzymania ruchu poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko Inżyniera do pracy jednozmianowej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z sektora spożywczego należąca do międzynarodowego koncernu, który rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny, do którego prowadzimy obecnie rekrutację zlokalizowany jest w północno-wschodniej części woj. mazowieckiego.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie strategii utrzymania ruchu ale w obszarze automatyki, sterowania (prewencja, zarządzanie częściami zmiennymi, analiza przestojów, kosztów, transfer wiedzy),
  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych (automatyzacja, poprawa rentowności, redukcja strat), bliska współpraca z Inżynierem ds. Utrzymania Ruchu,
  • Dokumentacja i wymagania prawne w podległym obszarze.

Profil kandydata

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu elektroniki i automatyki, podstawy mechaniki i elektryki
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej,
  • Biegła obsługa komputera , pakiet MS Office,
  • Uprawnienia SEP gr. E1 i E2,
  • Umiejętność posługiwania się programem Autocad,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Praca w trybie jednozmianowym.
  • ZFŚS (dofinansowania do urlopów, bony świąteczne i inne benefity zgodnie z planem na dany rok),
  • Nagroda roczna,
  • Umowa o pracę.

Ogłoszenie archiwalne