Oferta pracy

Inżynier ds. Utrzymania Sieci -Katowice

Polkomtel Infrastruktura Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości pracy stacji bazowych telefonii komórkowej 2G,3G,LTE,

  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów sieci dostępowej i transportowej,

  • Akceptacja, konfiguracja i rozbudowa elementów sieci,

  • Udział w zarządzaniu majątkiem sieciowym firmy i infrastrukturą,

  • Udział w rozwoju organizacji w tym także narzędzi informatycznych,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Inżynier/technik specjalności Systemy Telekomunikacyjne lub pokrewnej

  • Doskonała znajomość zagadnień utrzymania sieci radiokomunikacyjnych i teleinformatycznych

  • Dobra znajomość metod pomiarowych i diagnostycznych używanych w sieciach teleinformatycznych i systemach radiokomunikacyjnych

  • obsługa komputera na poziomie administracji systemu, pakietu biurowego MS Office, znajomość narzędzi systemowych w MsWindows i Unix.

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakty z zagranicznymi partnerami.

  • Prawo jazdy i dobry stan zdrowia

  • Umiejętność pracy w zespole

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Praca na terenie województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego,

  • Praca w zespole doświadczonych fachowców,

  • Możliwość stałego rozwoju kompetencji technicznych i poznawania technologii telekomunikacyjnych,

  • Nowoczesne narzędzia pracy,

  • Mobilność, samodzielność, odpowiedzialna i twórcza praca,

  • Dobrze zdefiniowane cele i zakres obowiązków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne