Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Walidacji Oprogramowania

Sopem

Sopem

Doktora Rudolfa Diesla 9

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie scenariuszy testowych,

  • tworzenie dokumentacji testowej,

  • wykonywanie testów manualnych (black box),

  • automatyzacja testów za pomocą istniejącego środowiska testowego,

  • transfer wiedzy i technologii pomiędzy oddziałami firmy,

  • rozwój środowiska testowego bazującego na Python,

  • prowadzenie spotkań z zespołem projektowym w celu zaprezentowania rezultatów testów,

  • raportowanie błędów i monitorowanie pracy związanej z naprawą wykrytych niezgodności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne),

  • umiejętność tworzenia scenariuszy testowych,

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność komunikacji z innymi członkami zespołu,

  • samodzielność, zaangażowania w wykonywane zadania jak i dokładność,

  • możliwość wyjazdów służbowych do Francji (Cluses, okolice Mont-Blanc).

Mile widziane

  • doświadczenie w wykonywaniu testów manualnych,

  • podstawowa znajomość języka programowania np. Python,

  • znajomość protokołów komunikacji radiowej (IO-homecontrol, RTS, ZigBee),

  • doświadczenie w pracy z V modelu lub SCRUM.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającym się międzynarodowym środowisku,

  • doskonałą okazję do rozwoju w obrębie organizacji,

  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu),

  • dodatkowe benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, dofinansowanie do posiłków i przekąsek.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

Sopem

Firma SOPEM, mająca swoją siedzibę w Niepołomicach, jako część firmy SOMFY group, wiodącego producentem rozwiązań smart dla domu, poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Zakupów.

Przewiń do profilu firmy