Oferta pracy

Inżynier ds. Walidacji Produktu

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja produktu pod względem bezpieczeństwa i funkcjonalności zgodnie z wytycznymi Dyrektywy Unijnej (LVD), norm z branży elektroniki użytkowej, EV oraz systemów bateryjnych (np. IEC 62368, IEC 62133, DIN Spec 70121, ISO 15118, UN 38.3),

  • definiowanie oraz nadzór nad testami związanymi z wdrożeniem oraz walidacją nowego produktu na rynki UE, USA, EMEA,

  • tworzenie planów walidacyjnych. Wycena testów, zarządzanie budżetem,

  • analiza i interpretacja wyników,

  • współpraca z LAB i jednostkami walidacyjnymi,

  • analiza wewnętrznych i zewnętrznych norm, wymagań oraz specyfikacji dotyczących produktu,

  • analiza dokumentacji od dostawców,

  • rozwiązywanie problemów związanych z produktem/procesem u dostawcy, problemów jakościowych,

  • wsparcie działu Jakości, RnD oraz Prawnego w przypadku problemów z produktem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrotechnika/elektronika/automatyka lub pokrewne,

  • min. 4 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • gotowość do pracy stacjonarnej w naszym Laboratorium R&D w Krakowie,

  • umiejętność prowadzenia pomiarów,

  • praktyczna znajomość norm w branży elektronicznej i EV, a w szczególności IEC, UL,

  • wiedza z zakresu metod testowych, pomiarowych oraz tworzenia planów walidacyjnych,

  • wiedza z zakresu budowy baterii, zasilaczy, elektroniki użytkowej,

  • doświadczenie z procesem walidacji produktu,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość języka angielskiego (C1).

Mile widziane

  • znajomość zagadnienia i budowy kabli oraz ładowarek EV.

To oferujemy

  • realny wpływ na przyszłość firmy i portfolio produktów

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet relokacyjny

  • umowę o pracę lub B2B - Twój wybór

  • niezbędne narzędzia oraz wspieramy rozwój pracownika

  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej

  • dużą swobodę działania i realizację najbardziej kreatywnych pomysłów

  • wysokie tempo pracy, innowacyjne, międzynarodowe projekty

  • wsparcie zespołu pełnego świeżej energii - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a done is better than perfect

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy