Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. wdrażania nowych projektów

Climatic Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie

Zakres obowiązków

  • Wprowadzanie nowych projektów do procesu produkcyjnego od fazy RFQ,
  • Przeprowadzanie testów, opracowanie raportów z testów oraz sporządzanie, wprowadzanie i nadzorowanie zmian w dokumentacji technologicznej we współpracy z Kierownikiem Projektu,
  • Bezpośrednia współpraca z Działem Realizacji Inwestycji oraz Zakładem produkcyjnym,
  • Współpraca z działem Księgowości i Administracji,
  • Współpraca z przedstawicielami innych działów firmy w celu zapewnienia jak najlepszej organizacji pracy.

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe; kierunek: budownictwo – warunek konieczny
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w tym doświadczenie we wprowadzaniu nowych projektów (branża budowlana)
  • Zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności Excel – przygotowanie raportów
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem w dynamicznie rozwijającej się Firmie, Odpowiedzialne stanowisko, możliwość wykazania własnej inicjatywy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju poprzez aktywne uczestniczenie w interesujących projektach biznesowych

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Ogłoszenie archiwalne