Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. Wdrożeń Smart Metering

ESMETRICO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

ESMETRIC

Kolejowa 5/7

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Chcemy, aby nasz zespół powiększył się o osobę, która tak jak my nie boi się wyzwań, a kolejne sukcesy całego zespołu cieszą co najmniej tak samo jak osobiste. Realizujemy wdrożenia liczone w setkach tysięcy urządzeń pomiarowych na terenie Polski dla największych koncernów energetycznych w kraju.

Inżynier ds. Wdrożeń Smart Metering, którego poszukujemy, to osoba przede wszystkim otwarta na wyzwania, która chce się rozwijać i zdobyć nowe kompetencje z pogranicza informatyki / telekomunikacji / elektroniki / energetyki. Branża pomiarowa dla sektora energetycznego jest perspektywiczną niszą, w której tylko poprzez praktyczne projekty można zdobyć niezbędne kompetencje. My stwarzamy warunki do wdrożenia i rozwoju w tej unikalnej branży.

Jeżeli rozumiesz, jak działa świat IT/elektroniki, interesuje Cię działanie urządzeń elektronicznych oraz komunikacja pomiędzy nimi i chcesz poznać jak wykorzystać swoją wiedzę w sektorze energetycznym – prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z obszaru elektroniki (budowa i testowanie urządzeń elektronicznych, platformy embedded, modulacja sygnałów, praca z dokumentacją techniczną).
  • Kompetencje z obszaru telekomunikacji (administracja siecią informatyczną, konfiguracja urządzeń sieciowych, warstwy ISO/OSI, technologie 3GPP i LPWAN, budowa protokołów sieciowych).
  • Dodatkowymi atutami będzie wiedza z zakresu miernictwa elektrycznego/elektronicznego oraz znajomość systemu Linux (konfiguracja, skrypty, przetwarzanie danych).
  • Preferowane wykształcenie w jednym z kierunków: informatyka / telekomunikacja / elektronika / elektrotechnika.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Otwartość i pozytywne nastawienie do rozwiązywania nowych wyzwań, których nam nie brakuje.

To oferujemy

  • Uczestnictwo w kluczowych projektach Smart Metering w Polsce.
  • Pracę przy rozwoju i dostarczaniu najnowszych technologii dla największych operatorów polskiego sektora energetycznego.
  • Wdrażanie efektywnych pomysłów i autorskich rozwiązań.
  • Rozwój w dynamicznym i kreatywnym zespole, który dzieli się unikalną wiedzą.
  • Benefity pozapłacowe.

O nas

ESMETRIC stanowi zespół specjalistów w swojej branży, którzy z powodzeniem zrealizowali wdrożenia systemów pomiarowych liczone w setkach tysięcy sztuk dla firm z sektora energetycznego. Cechuje nas profesjonalne podejście do klientów, których zaufanie jest podstawą naszego biznesu.

Inżynier ds. Wdrożeń Smart Metering, Kolejowa 5/7, Wola, Warszawa