Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Wdrożeń

ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.O firmie

ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 10

Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu typoszeregu produktów,

  • wdrażanie nowych produktów do produkcji seryjnej,

  • udział w wyborze technologii produkcji,

  • tworzenie kalkulacji przedprodukcyjnej,

  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej oraz marketingowej,

  • tworzenie rysunków technicznych,

  • uzupełnianie drzew nowych produktów w programie ERP,

  • ciągła optymalizacja produktu pod katem poprawy jakości oraz kosztów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (ukończone lub w trakcie studiów),

  • umiejętność modelowania w programach 3D (Inventor bądź Solid Works),

  • znajomość programu AutoCad oraz zasad wykonywania dokumentacji 2D,

  • praktyczna znajomość procesów technologicznych i przygotowania produkcji,

  • znajomość systemu ERP (SAP),

  • samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów technicznych,

  • otwartość na naukę i pogłębianie wiedzy,

  • bardzo dobra znajomość komputera i pakietu MS Office.

To oferujemy

  • pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych oraz czołową firmą na Rynku Europejskim.

Przewiń do profilu firmy